Płytki ceglane na ścianę - Toruńskie

Zakup płytek do wykończenia wnętrza bywa nie lada wyzwaniem. Jednym z najciekawszych, zyskujących na popularności pomysłów są płytki ceglane na ścianę. Są one wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju elementem dekoracyjnym, który w niesamowity sposób potrafi odmienić wybrane wnętrze i nadać mu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie pożądanego, stylowego oraz eleganckiego efektu, których zachwyci zarówno domowników, jak i odwiedzających dom lub mieszkanie gości.
Płytki ceglane na ścianę - Toruńskie
obrazek prezentujacy

Cegła Toruńska - Gdzie kupić?

Decydując się na aranżację wnętrza przy użyciu cegły toruńskiej, warto skorzystać z oferty zaufanego sklepu, który w swoim asortymencie posiada unikatowe, wysokiej jakości płytki ceglane. ​​W sklepie paulbunyan.pl dostępne są piękne, precyzyjnie wykończone produkty, nad których tworzeniem i fantastycznym charakterem czuwa sam mistrz Paul Bunyan. Dzięki temu każda płytka wyróżnia się swoim wyglądem oraz niecodziennym stylem, który umożliwia uzyskanie pożądanego efektu w wybranym pomieszczeniu.

Płytka ceglana na ścianę - Dane Techniczne

Oferowane w sklepie paulbunyan.pl płytki ceglane posiadają uniwersalną wielkość wynosząca 25x6 cm, a ich grubość około 2,5 cm świadczy o dużej wytrzymałości i solidnemu wykonaniu. Waga oferowanych w sklepie płytek na ścianę wynosi około 40kg/ 1m², a wykorzystanie to około 52 sztuk na 1m². Pakowanie płytek w folię stretch odbywa się pod czujnym okiem Paula Bunyana, dzięki czemu płytki są odpowiednio chronione przed uszkodzeniami, a w każdej paczce znajduje się po 5 sztuk.

Kafla na ścianę (Toruńska) - Cena

Znajdujące się w ofercie sklepu płytki na ścianę wyróżniają się nie tylko wspaniałym wykończeniem, ale również korzystną, adekwatną do jakości ceną, która jest dodatkową zachętą do ich zakupu. Elementy dekoracyjne i wykończeniowe proponowane przez mistrza Paula Bunyana pozwolą Ci na uzyskanie niebanalnego, wręcz zachwycającego rezultatu, który z pewnością będzie powodem do zadowolenia. W sklepie możesz również uzyskać profesjonalną poradę, która pomoże Ci w podjęciu optymalnej, będącej odpowiedzią na Twoje potrzeby, decyzji.

Płytki ceglane do wnętrz - Opinie

Dostępne w sklepie płytki ceglane na ścianę zdobywają pozytywne opinie zachwyconych konsumentów, którzy chwalą je za eleganckie wykończenie oraz wytrzymałość. Dzięki nim możliwa staje się całkowita odmiana wybranego wnętrza. Niebagatelne znaczenie ma także ich szeroki wybór, dzięki któremu każda osoba może znaleźć produkt dopasowany do swojego gustu oraz preferencji. Oferowane przez Paula Bunyana płytki oczarowują już od pierwszego spojrzenia, na co wpływ ma dbałość o każdy składający się na ich wykończenie szczegół.

Płytki ceglane na ścianę - Opinie klientów

O płytkach ceglanych marzyłam już od dłuższego czasu. Jednak długo nie mogłam znaleźć tych idealnych, które umożliwiłyby mi uzyskanie pożądanego efektu. Aż do chwili zauważenia sklepu PaulBunyan, w którym w końcu je odkryłam i jestem nimi zachwycona.


Anastazja

Dobrej jakości produkt, który cenię za precyzyjne wykończenie oraz solidne wykonanie. Jestem zadowolony z zakupu, dlatego z pewnością skorzystam jeszcze z oferty mistrza Paula Bunyana. Płytki wspaniale prezentują się w moim biurze, nadając mu oryginalnego charakteru oraz stylu.


Tymoteusz

Do sklepu zajrzałam skuszona opiniami moich znajomych, którzy niedawno robili remont. Chwalili sklep za wysokie standardy obsługi oraz ciekawą ofertę produktów. Po zapoznaniu się z ich asortymentem oraz zakupie płytek ceglanych stwierdzam, że mieli rację. Polecam każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość.


Maksymilian

Płytki pozwoliły mi na dopełnienie aranżacji mojej sypialni, dzięki czemu mogłam ją odświeżyć. Jestem oczarowana ofertą sklepu PaulBunyan, w której znalazłam wiele funkcjonalnych produktów do swojego domu. Płytki ceglane na ścianę pięknie podkreśliły wystrój panujący w moim pokoju.


Liwia

Precyzyjne wykończenie, dbałość o każdy szczegół oraz wysoka estetyka to tylko niektóre z zalet płytek ceglanych, w które zaopatrzyłam się w sklepie PaulBunyan. Wspaniała, szeroka oferta, wśród której znalazłam swój idealny, wymarzony produkt.


Krystyna

Znajdujące się w sklepie PaulBunyan płytki są solidnym produktem, którym można świetnie urozmaicić wygląd wnętrza. Moja żona jest nimi zachwycona, a ja cieszę się, że mogłem sprawić jej radość. Bardzo wytrzymały produkt, co świadczy o jego wysokiej jakości.


Krystian